تکنولوژی Auto-Extreme در کارت های گرافیک ایسوس به چه معنا است؟

امروز در پرسنتا می خواهیم در مورد تکنولوژی Auto-Extreme که در کارت های گرافیک ایسوس استفاده می شود صحبت کنیم. اگر شما اسم این تکنولوژی را شنیده اید اما معنای آن را نمی دانید پیشنهاد می کنیم پست امروز پرسنتا را مطالعه بفرمایید.

تکنولوژی Auto-Extreme در کارت های گرافیک ایسوس

شرکت ایسوس در سال ۲۰۱۵ با استفاده از یک روش جدید و با استفاده از تکنولوژی Auto-Extreme ساخت کارت های گرافیک خود را آغاز کرد. ایده Auto-Extreme  این است که وقتی بخشی از کارت گرافیک با دست ساخته می شود احتمال خطای انسانی وجود دارد، فرایند تولید جدید کاملا اتومتیک بوده و تمام مراحل ساخت PCB که شامل تولید MOSFET ها و اسپول ها است به صورت تمام اتوماتیک انجام می شود.

تعداد انگشت شماری از اجزای PCB به صورت دستی به PCB وصل می شد اما حالا همه چیز به صورت کاملا خودکار انجام می شود و با دقت بیشتری نسبت به قبل انجام می شود.

این فرایند طراحی که منجر به PCB های صاف و طرح بندی های مرتب می شود بیشتر بهینه می شود چونکه نصب اجزا به صورت تمام اتوماتیک است و در محیط های بدون گرد و غبار و بدون اکسیداسیون انجام می شود.

تکنولوژی Auto-Extreme در کارت های گرافیک ایسوس

این تولید اتوماتیک همچنین امکان تست شدیدتر برای قرار دادن اجزا را امکان پذیر می سازد و امکان بازرسی و کنترل  شدیدتر کیفیت را فراهم می آورد.

چنین فرآیند تولیدی برای ASUS و مشتریانش سودمند است چونکه به دلیل کم شدن میزان خرابی در مرحله کنترل کیفیت هزینه های تولید کاهش پیدا می کند و کارت های گرافیکی عمر طولانی تری خواهند داشت.

در ادامه از شما کاربران گرامی دعوت می کنیم که فیلم فناوری ASUS AUTO EXTREME را مشاهده فرمایند.

فروشگاه پرسنتا به منظور برآورده کرده نیاز های شما کاربران گرامی، سری کارت های گرافیک ایسوس که از تکنولوژی Auto-Extreme استفاده می کنند را ارائه می دهد. برای مشاهده کارت های گرافیک ایسوس که از تکنولوژی Auto-Extreme استفاده می کنند روی این قسمت کلیک کنید.