بازدیدکنندگان محترم لطفا بدلیل نوسانات بازار قبل از نهایی کردن سفارش خود با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

درباره ما

فروشگاه اینترنتی پرسنتا

فروشگاه پرسنتا

گروه پرسنتا

گروه پرسنتا به پشتوانه سالها فعالیت در زمینه قطعات سخت افزار و نرم افزار، تجهیزات جانبی کامپیوتر و شبکه با هدف ارائه خدمتی نو به کاربران بویژه شرکت ها سازمان ها و همچنین علاقه مندان و فعالان در حوزه های مختلف کامپیوتر پا به عرصه گذشته تا نیازهای شما را در این عرصه با بهترین کیفیت و شرایط برطرف نماید . اما برای فروشگاه پرسنتا فروش محصول آخر کار نیست و این تنها آغاز راه است. ما سعی‌ می‌کنیم افتخار این را داشته باشیم که تا آخرین روز استفاده شما از محصولات با راهکار‌های مختلف در کنارتان باشیم .

پرسنتا نماد چند باور است : اتحاد ، سخت کشی ، مشتری مادری ، جاهطلبی ، که ما را وا می‌دارد تا در راه رضایت شما سخت بکوشیم با مشتریان خود متحد باشیم تا روز به روزپیشرفت کنیم و پیشرفت ما ارائه خدمات بهتر به شما است.

دراینجا به برخی از خدماتی که سعی‌ در ارائه آن به شما داریم می‌پردازیم:

تهیه بهترین قطعات و بهترین گارانتی و پشتیبانی‌

ارائه پشتیبانی‌ و وارنتی پرسنتا به صورت ۱،۳،۵ ساله به شما که شمارا از هرگونه گرفتاری و اتلاف وقت در گارانتی‌های مختلف محصولات بی‌ نیاز می‌کند و شما درین زمان تحت پوشش ما با یک تلفن مشکلاتتان را به همکاران ما میسپارید.

 

سرهم کردن آنلاین و سریع

برای اولین بر در ایران شما میتوانید به جای مراجعه به سطح شهر یا به سایتهای مختلف فقط در سایت ما عضو شده و قطعات مورد علاقه خود را به صورت کستومایز انتخاب کرده و در آخر کامپیوتر کامل آمادهٔ خود را از ما تحویل بگیرید ،این کار با هدف سهولت برای شما و جلوگیری از فروش قطعات خارج از سلیقه شما با عنوانهای مختلف از قبیل نبود قطعه یا ارائه راهنمایی‌های غلط توسط برخی‌ فروشنده گان سود جوو گفت میشود تا اجناس خودرا به هر قیمتی بفروشند انجام گرفته است .

خرید تهیه و ارسال محصولات و قطعات مورد نیز شما از سایت‌های خارجی‌ مانند آمازون و رساندن آن در اسرع وقت به دست شما.

تهیه و خرید لیسانس نرم افزار‌ها و گیم‌های کامپیوتر و کنسول‌های گمینگ گیفت کارت‌های سایت‌های مختلف مانند آمازون ،استیم ، پلی استیشن ، اپل ، گوگل و …

همکاران ما در هر زمان آماده ارائه مشاوره راهنمایی و همفکری با شما هستند تا در زمان خرید و ارتقا سیستمهای خود به مشکلی‌ بر نخرده و بهترین انتخبرا داشته باشید.

در طول سالها همکاری با شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی افتخار داریم اعلام کنیم که نیز این بخش از کاربران را می‌شناسیم و آماده ارائه بهترین سیستم‌ها با بالاترین کارکرد و کمترین قیمت به شما هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشکلات شمارا در اسرع وقت برطرف می‌نمائیم.

درباره فروشگاه اینترنتی پرسنتا

X