آموزش نرم افزار Asus GPU Tweak II

headgraphic-GPUTweakII-

برنامه GPU Tweak II که دارای رابط کاربری مدرن و بسیار زیبایی است به منظور نظارت و اورکلاک سریع و ساده کارت های گرافیک ایسوس استفاده می شود. ما به کمک اورکلاک یا overclock می توانیم سرعت و قدرت سخت افزاری خود را بهبود ببخشیم. عمل اورکلاک معمولا روی CPU و پردازنده گرافیکی یا GPU انجام می شود.

برخی از ویژگی های مهم Asus GPU Tweak 2

GPU tweak 2 ایسوس دارای یک رابط ساده و قابل درک است که از سه قسمت اصلی تشکیل شده است VRAM Usage, GPU speed و GPU temperature. در گوشه سمت چپ برنامه یک شکل مثلثی وجود دارد که اهداف برنامه را نشان می دهد که عبارتند از Silence (آرام بودن)، performance (عملکرد) و coolness ( خنکی). در کنار مثلت سه گزینه متوالی  OC Mode، Gaming  و Silent Mode در صفحه اصلی این برنامه وجود دارد.

آموزش نرم افزار Asus GPU Tweak II

یکی از گزینه های دیگر یعنی “profile Name” وجود دارد که شما را قادر به ایجاد پیج فن و یا سرعت کلاک سفارشی شده می کند.

این برنامه حرفه ای کنترل کامل خود را در دست شما قرار می دهد. با استفاده از تنظیمات پیش فرض، شما به راحتی می توانید سرعت کلاک، سرعت فن، میزان قدرت، ولتاژ و خیلی چیزهای دیگر را مدیریت کنید. علاوه بر این، به شما اجازه می دهد منحنی سرعت فن را ایجاد کنید.

هنگامی که همه چیز را با توجه به نیازهای شما سفارشی شد می توانید آن را در حالت کاربر ذخیره کنید.

سربرگ monitoring به محض این که این برنامه را باز می کنید ظاهر می شود.این سربرگ جزیات و کنترل کامل در مورد هر کاربردی که این نرم افزار دارد ارائه می دهد.

سربرگ info  از این ابزار ویژگی Update Live را ارائه می دهد که به شما اجازه می دهد تا آخرین نسخه از هر ابزار سازگار با Asus GPU Tweak 2 را به روز و نصب کنید.

جذابیت اصلی این ابزار، ویژگی Booster Gaming است. این ویژگی حرفه ای بخش مهمی از این برنامه است زیرا شما را قادر می سازد تنظیمات سیستم خود را برای عملکرد بهینه کارت گرافیک / ویدئو ارتقا دهید. برای کاربران ویندوز ۸، این ویژگی اهرم هایی را برای ایجاد و شخصی سازی جلوه های بصری و تغییر طرح اوت لوک پیش فرض ایجاد می کند.

 

سیستم مورد نیاز

سیستم عامل ویندوز ویستا، xp، ۱۰، ۸، ۷

۴ گیگ رم

پردازنده  Intel Core I5-4201 یا بالاتر

دانلود برنامه Asus GPU Tweak 2 با حجم ۲۹٫۵ مگابایت

آموزش نرم افزار اورکلاک ASUS GPU Tweak

در ادامه از شما کاربران گرامی دعوت می نماییم فیلم آموزش نرم افزار اورکلاک ASUS GPU Tweak را مشاهده بفرمائید.

نتیجه گیری

برنامه Asus GPU Tweak 2 به طور موثر تنظیمات گرافیک و سیستم شما را برای تجربه بازی بهتر پیکربندی می کند. برنامه Asus GPU Tweak 2 را برای ویرایش و مدیریت کارت های ویدئویی خود دانلود کنین. این محصول ایسوس برای هر کاربری که عاشق بازی است بسیار مفید است.