کیف پول یا والت های سخت افزاری بیت کوین (Bitcoin) – قسمت سوم

Here are the Winners for 2018’s Best Bitcoin Hardware Wallet

کیف پول های یا والت سخت افزاری بیت کوین (Bitcoin) – قسمت سوم

اگر شما با بیتکوین آشنایی ندارید پیشنهاد می کنم قسمت اول مقاله را مطالعه بفرمایید. در قسمت اول ما در مورد اینکه بیتکوین چیست؟ صحبت کردیم. در قسمت دوم ما در مورد نحوه راه اندازی یک کیف پول آنلاین بیت کوین صحبت کردیم. در این مقاله که قسمت سوم سری مقالات تمام آنچه که باید در مورد بیت کوین بدانیم است قصد داریم بهترین کیف پول سخت افزاری سال ۲۰۱۸ را به شما معرفی کنیم.

کیف پول یا والت های سخت افزاری بیت کوین (Bitcoin) – قسمت سوم

Here are the Winners for 2018’s Best Bitcoin Hardware Wallet

همانطور که در قسمت قبل توضیح دادیم  hardware wallet ها سطح زیادی از امنیت را حفظ می کنند. شما می توانید به صورت امن کوین ها را به صورت آفلاین ذخیره کنید. ذخیره سازی آفلاین کوین ها به شما کمک می کند تا در مقابل حملات هکرها مصون بمانید. در ادامه ۳ مورد از بهترین کیف پول های بیت کوین سال ۲۰۱۸ را به شما معرفی می کنیم.

تمام آنچه که باید در مورد بیتکوین (Bitcoin) بدانید- قسمت سوم

این والت های بیت کوین ، دستگاه های بسیار کوچکی هستند که به صورت آفلاین و با امنیت بالا بیت کوین ها را ذخیره می کنند. این دستگاه ها از رمزگذاری فوق العاده بالایی استفاده می کنند. در صورتی که شما از والت های بیتکوین آنلاین (مانند Coinbase) استفاده می کنید توصیه ی شود آنها را به والت های سخت افزاری بیتکوین (مثل Ledger Nano S) انتقال دهید.

والت سخت افزاری بیتکوین – لجر نانو اس (Ledger nano s)

نانو اس دارای یک طراحی براق، رابط کاربری بصری است که از ارزهای مرزی مانند بیتکوین، ریپل، اتریم، بیکوین کش و غیره پشتیبانی می کند. در حال حاضر نانو اس قیمتی حدود ۵۸ یورو دارد که حدود ۶۳ دلار است. براساس ویژگی های امنیتی قوی از لجر نانو اس (Ledger nano s) برای ذخیره سازی دارایی های رمزنگاری و تامین پرداخت های دیجیتال استفاده می شود.

تمام آنچه که باید در مورد بیتکوین (Bitcoin) بدانید- قسمت سوم

کیف پول های یا والت سخت افزاری بیت کوین

لجر نانو اس (Ledger nano s) را به پورت USB کامپیوتر وصل کنید و توسط نمایشگر OLED اطلاعات و تراکنش های خود رامدیرت کنید. با استفاده از لجر نانو اس (Ledger nano s) کلیدهای خصوصی شما هرگز نمایش داده نمی شود چونکه عملیات به صورت درونی توسط یک عنصر پیشرفته که دارای کدپین است پردازش می شود. در لجر نانو اس (Ledger nano s) تراکنش ها تنها با فشردن یک دکمه روی صفحه جاسازی شده فیزیکی تایید می شود.

آموزش استفاده از کیف پول سخت افزاری بیتکوین لجر نانو

در ویدیویی که در ادامه قرار دادیم شما می توانید نحوه استفاده از کیف پول سخت افزاری بیتکوین لجر نانو را مشاهده بفرمایید.

والت سخت افزاری بیت کوین – تریزور (TREZOR )

تریزور نسبت به  لجر نانو اس سابقه ای طولانی دارد و قدیمی ترین و معتبرترین کیف پول سخت افزاری بیتکوین در بازار است. هنگامی که من از تریزور استفاده می کردم هنوز لجر نانو اس در دسترس نبود. TREZOR  طراحی خوبی دارد، رابط کاربر بسیار ساده ای دارد و از بیتکوین،  Zcash، Dash  و Ethereum پشتیبانی می کند.

 

تمام آنچه که باید در مورد بیتکوین (Bitcoin) بدانید- قسمت سوم

کیف پول های یا والت سخت افزاری بیت کوین

قیمت تریزور کمی بالاتر از لجر نانو اس است و در حال حاضر ۹۹ دلار است. کیف پول سخت افزاری تریزور همچنین از فرآیند احراز هویت دو مرحله­ ای پشتیبانی میکند ودارای یک بدنه پلاستیکی است. در تریزور دو دکمه برای تایید پین و ارسال تاییده ها و بروزرسانی فریم ویر وجود دارد.

آموزش استفاده از والت سخت افزاری بیت کوین – تریزور (TREZOR )

در ویدیویی که در ادامه قرار دادیم شما می توانید نحوه استفاده از والت سخت افزاری بیت کوین – تریزور (TREZOR ) را مشاهده بفرمایید.

والت سخت افزاری کیپ کی (Keepkey)

کیف پول سخت افزاری بیتکوین کیپ کی دارای طراحی بسیار زیبا است و ویژگی های مشابه با تریزور و لجر نانو اس دارد.  اندازه کیف پول سخت افزاری بیتکوین کیپ کی تقریبا دو برابر تریزور (TREZOR ) یا لجر نانو اس (Ledger nano s) است.

تمام آنچه که باید در مورد بیتکوین (Bitcoin) بدانید- قسمت سوم

کیف پول های یا والت سخت افزاری بیت کوین

Keepkey  انواع مختلفی از آلت کوین ها از جمله  Bitcoin، Litecoin، Dogecoin، Namecoin، Testnet، Ethereum و Dash را پشتیبانی می کند. کیپ کی در حال حاضر مانند تریزور با قیمت ۹۹ دلار به فروش می رسد.

آموزش استفاده از والت سخت افزاری کیپ کی (Keepkey)

در ویدیویی که در ادامه قرار دادیم شما می توانید نحوه استفاده از والت سخت افزاری بیت کوینکیپ کی (Keepkey) را مشاهده بفرمایید.