با 5 مورد از بهترین پاور های کامپیوتر سال 2018 آشنا شوید!

با 5 مورد از بهترین پاور های کامپیوتر سال 2018 آشنا شوید!

پاور واحد تامین برق یک قطعه سخت افزاری است که برای تبدیل جریان AC به DC استفاده می شود. پاور همچنین با کنترل ولتاژ که ممکن است بسته به نوع منبع تغذیه به طور خودکار یا دستی تغییر کند حرارت را کنترل می کند. برخلاف برخی از اجزای سخت افزاری مانند چاپگر که ضروری نیستند پاور یا منبع تغذیه یک قطعه بسیار مهم است که بدون آن بقیه اجزای داخلی سخت افزار نمی توانند کار کنند. منبع تغذیه که به عنوان PSU هم شناخته می شوند به عنوان مبدل قدرت نیز شناخته می شود. مادربورد، کیس و پاور هر سه در اندازه های مختلفی اراه می شوند. تمام این سه قطعه باید با یکدیگر سازگار باشند.

با 5 مورد از بهترین پاور های کامپیوتر سال 2018 آشنا شوید!

Best PC power supply 2018: top PSUs for your PC

همیشه ما برای خرید بهترین کارت های گرافیک موجود در بازار هزینه می کنیم اما وقتی که نوبت به خرید پاور یا منبع تغذیه می رسد سعی می کنیم در هزینه کردن صرفه جویی کنیم. اما بهتر است بدانید همانطور که CPU مغز کامپیوتر است POWER قلب کامپیوتر است و این نامگذاری به این دلیل است که پاور وظیفه برق رسانی به تمام قسمت های کامپیوتر را به عهده دارد. بنابراین اگر شما یک پاور غیرمناسب خریداری کنید می تواند در عملکرد سیستم شما تاثیر بگذارد و حتی باعث خاموش ماندن سیستم شما شود.

اگر شما در حال مونتاژ کردن یک سیستم هستید و یا اینکه در فکر جایگزین کردن یک پاور جدید هستید می توانید از بین بهترین پاورهای کامپیوتر سال 2018 یکی را برای خود انتخاب کنید. در ادامه فروشگاه پرسنتا 5 مورد از بهترین پاور های کامپیوتر سال 2018  را به شما کاربران گرامی معرفی می نماید.

Corsair RM750x بهترین پاور همه جانبه

پاور Corsair RM750x به یک دلیل ساده در ابتدای لیست امروز ما قرار گرفته است و آن هم در دسترس بودن این پاور در بازار است. علاوه بر این گارانتی 10 ساله و رتبه کارایی طلایی 80 پلاس و سیستم کابل کشی مدولار برتری این پاور را نشان می دهد. این بدان معنی است که شما فقط باید کابل ها را وصل کنید. با استفاده از این پاور، هیچ کابل غیراستفاده ای در کیس باقی نمی ماند که این به معنای جریان هوای بهتر و مدیریت بهتر کابل های داخل کیس است.

با 5 مورد از بهترین پاور های کامپیوتر سال 2018 آشنا شوید!

با 10 مورد از بهترین و قویترین CPU ها یا پردازنده های موجود در بازار 2018 آشنا شوید.

EVGA 500 B1 بهترین پاور به صرفه

وقتی که شما سعی می کنید بیشتر بودجه خود را صرف کنسول بازی کامپیوتری خود کنید اما نمی خواهید برای پاور زیاد هزینه کنید پاورهای EVGA 500 B1 بهترین انتخاب برای شما هستند. شما می توانید 500 وات برق را از طریق چند کابل SATA و دو اسلات PCIe به بخش های دیگر سیستم خود منتقل کنید.

با 5 مورد از بهترین پاور های کامپیوتر سال 2018 آشنا شوید!

با 15 مورد از بهترین لپ تاپ های (دل، ایسوس، لنوو، اپل، ایسر و…) سال 2018 آشنا شوید.

be quiet! Straight Power 10  بهترین پاور آرام

به نظر می رسد پاورهای فن دار نسبت به پاورهای بدون فن سر و صدای بیشتری تولید می کنند. خوشبختانه پاورهای be quiet! Straight Power 10 خیلی آرام کار می کنند. اگر شما از سیستم های Crossfire و SLI استفاده می کنید می توانید از 400 تا 700 وات استفاده کنید. این پاورها همچنین دارای یک طراحی مدولار است که به شما این امکان را می دهد تا فقط از کابل هایی که به آنها نیاز دارید استفاده کنید که فضای بیشتر داخل کیس و در نتیجه جریان هوای بهتر را منجر می شود.

با 5 مورد از بهترین پاور های کامپیوتر سال 2018 آشنا شوید!

با 6 مورد از بهترین مادربورد های ماینینگ بیتکوین، اتریوم و … در سال 2018 آشنا شوید.

Silverstone SFX Series SST-SX550 بهترین پاور جمع و جور

اگر دنبال پاور کوچک با قدرت زیاد هستید پاور Silverstone SX550 را انتخاب کنید. این پاور تقریبا نسبت به سایر پاورها اندازه اش نصف شده است به طوری که می توانید کابل کشی و جریان هوا را در داخل کیس خود تسهیل کنید. این پاور برای کیس ها و مادربوردهای micro ATX و mini-ITX مناسب هستند.

با 5 مورد از بهترین پاور های کامپیوتر سال 2018 آشنا شوید!

با 10 مورد از برترین و بهترین پرینتر های خانگی و اداری سال 2018 آشنا شوید.

Corsair AX1500i  بهترین پاور با ظرفیت بالا

اگر قصد دارید چند کارت گرافیک و سیستم خنک کننده را استفاده کنید بهتر است از پاورهای Corsair AX1500i استفاده کنید. این پاور دارای رتبه کارایی 80 پلاس تتانیوم است و کاملا مدولار است، بنابراین شما فقط نیاز دارید تا کابل های مورد نیاز خود را نصب کنید. اگر قصد دارید برای خرید پاور هزینه کنید حتما این پاور را خریداری کنید.

با 5 مورد از بهترین پاور های کامپیوتر سال 2018 آشنا شوید!

با 11 مورد از بهترین هارد های SSD اینترنال و اکسترنال سال 2018 آشنا شوید