کسب بیتکوین های واقعی و رایگان با بازی های اندروید

Free Bitcoins by playing Android games

کسب بیتکوین های واقعی و رایگان با بازی های اندروید

امروز فروشگاه پرسنتا قصد دارد 6 بازی رایگان را به شما معرفی کند. روش های مختلفی برای کسب بیتکوین های واقعی و رایگان با بازی های اندروید وجود دارد که یکی از این روش ها بازی کردن با گیم هایی است که مخصوص این کار طراحی شده اند.  با استفاده از این بازی ها شما خیلی راحت می توانید بیتکوین بدست بیاورید.

کسب بیتکوین های واقعی و رایگان با بازی های اندروید

Free Bitcoins by playing Android games

بازی کنید و بیتکوین بگیرید

کاربران زیادی وجود دارند که در طول روز از گوشی یا تبلت خود به طور مداوم استفاده می کنند و مشغول بازی با آنها هستند. اگر این افراد و یا سایر افراد جامعه بر روی گوشی خود بازی های کسب بیتکوین را نصب کنند و با آنها بازی کنند علاوه بر سرگرم شدنشان می توانند بیت کوین بدست بیاورند و از این طریق به کسب درآمد بپردازند. شاید از این طریق بتوان بر معضل بیکاری هم غلبه کرد فقط کافی است طریقه بدست آوردن بیتکوین را یاد بگیرید.

قبلا در فروشگاه پرسنتا ما در مورد آموزش نحوه استخراج اتریوم (Ethereum) در ویندوز 64 بیتی صحبت کردیم که در صورت تمایل می توانید مطالعه بفرمایید.

در ادامه با معرفی چند بازی به کسب بیتکوین های واقعی و رایگان با بازی های اندروید میپردازیم.

کسب بیتکوین با بازی Blockchain

بازی Blockchain توسط Bitcoin Aliens ساخته شده است و تقریبا نیم میلیون نسخه نصب شده دارد. این بازی خیلی ساده است شما بلوک هارا تا جایی که ممکن است روی هم می چینید. حتی اگر شما این بلوک ها را به درستی روی هم نچینید با تماشای یک ویدیو تبلیغاتی می توانید بازی را ادامه و شانس جدیدی بدست آورید. این بازی دارای 100 سطح (level) است و شما می تواند در هر 10 سطح پاداش خود را دریافت کنید. تا زمانی که شما 20 هزار ساتوشی را بدست نیاورده باشید نمی توانید بیتکوین های رایگانی که بدست آورده اید را بردارید.

مزایای بازی Blockchain

 • این بازی قانونی است و کلاهبرداری نیست.
 • شما ساتوشی های واقعی بدست می آورید.
 • شما فقط زمان صرف می کنید و هیچ خرید دیگری در برنامه انجام نمی دهید.

معایب این بازی Blockchain

 • شما باید 20 هزار ساتوشی داشته باشید تا بتوانید بیت کوین هایتان را برداشت کنید که این نرخ بالا است.
 • شما برای اینکه ساتوشی ها را بدست بیاورید باید فیلم های تبلیغاتی را نگاه کنید.

کسب بیتکوین های واقعی و رایگان با بازی های اندروید - http://persenta.com

بازی کسب بیتکوین

بازی Alien Run یکی از جدیدترین بازی های بیتکوین است که توسط شرکت Bitcoin Alien طراحی شده است. به نظر می رسد که این شرکت روی بازی های کسب بیتکوین تمرکز کرده است. این بازی یک بازی کلاهبرداری نیست بلکه از طریق کسب بیتکوین های واقعی و رایگان با بازی های اندروید ، بیتکوین های واقعی را به شما جایزه می دهد. این بازی شبیه بازی blokchain است و شما نیاز دارید هر چند وقت یکبار یک فیلم تبلیغاتی را نگاه کنید. به طور مثال شما باید 5 تبلیغات را برای گرفتن 10 ساتوشی نگاه کنید.

نحوه بازی ساده است. شما باید یک شخصیت به نام Daniel D’Alien را کنترل کنید و بید تا آنجا که ممکن است از طریق سطوح پیش بروید. بعد از هر 10 شما می توانید جایزه ساتوشی را طلب کنید و یا اینکه به کار خود ادامه دهید و بیت کوین های بیشتری بدست آورید.

مزایای بازی  Alien Run

 •  شرکت سازنده بازی  Alien Run شناخته شده است بنابراین این بازی یک روش کلاهبرداری نیست.
 • شما در حالی که یک بازی را انجام می دهید می توانید بیت کوین های رایگان را به عنوان جایزه بدست آورید.

معایب بازی  Alien Run

 • این بازی تعداد زیادی تبلیغات دارد که شما قبل از هر کاری باید 5 تا 7 تبلیغ را مشاهده کنید
 • پاداش ها خیلی کم هستند بنابراین شما باید خیلی بازی کنید تا بتوانید بیتکوین ها را استخراج کنید.

کسب بیتکوین های واقعی و رایگان با بازی های اندروید - http://persenta.com

بازی کسب بیت کوین رایگان

بازی Free Bitcoin همانطور که از نامش پیداست بیتکوین های رایگان را در اختیار شما قرار می دهد. این بازی بین 1 تا 5 میلیون نصب داشته است. از لحاظ قابلیت اعتماد شما می توانید به این بازی اعتماد کنید. نحوه بازی بسیار ساده است. یک سری مستطیل به شما نمایش داده می شود و شما وقتی روی آن ضربه می زنید یک عدد تصادفی روی مستطیل به شما نمایش داده می شود.

براساس عددی که روی مستطیل به شما نمایش داده می شود شما ساتوشی دریافت می کنید. مستطیل هایی که روی آنها BIG نوشته شده است کم است اما شما در این مستطیل ها می توانید درآمد بیشتری کسب کنید. شما می توانید با مشاهده تبلیغات به بازی خود ادامه دهید. در این بازی همه چیز بستگی به شانس شما دارد. شما می توانید با تماشای تبلیغات، نصب برنامه ها و غیره ساتوشی بیشتری دریافت کنید.

مزایای بازی  Free Bitcoin

 •  ساتوشی ها رایگان هستند
 • بازی بسیار مشهوری است.

معایب بازی Free Bitcoin

 • این بازی خیلی ساده است و رقابت در آن بسیار زیاد است.
 • پاداش ها خیلی کم هستند.
 • تبلیغات زیاد هستند.

کسب بیتکوین های واقعی و رایگان با بازی های اندروید - http://persenta.com

بازی با جایزه بیتکوین

بازی Wheel of Satoshi توسط JPlabs  توسعه داده شده است. با ضربه زدن روی دکمه چرخ شروع به چرخیدن می کند و علامت روی هر قسمت از چرخ که قرار بگیرد براساس عددی که در آن قسمت نوشته شده است به شما ساتوشی تعلق می گیرد. پس با بازی کردن این گیم شما حداقل 148 ساتوشی را بدست خواهید آورد و اگر خیلی خوش شانس باشید 1374 ساتوشی بدست خواهید آورد.

مزایای بازی Wheel of Satosh

 • اینترفیس این بازی بهتر است.
 • نحوه بازی بسیار ساده است.

معایب بازی Wheel of Satosh

 • برخی کاربران گزارش داده اند که پرداخت با تاخیر انجام گرفته است.
 • نرخ دریافت پاداش ها بسیار بالا است.

کسب بیتکوین های واقعی و رایگان با بازی های اندروید - http://persenta.com